Het kerkhof Soekoen te Malang deel 9.
Met afbeeldingen van de graven anno aug 2018 via de kerkgenootschap BreadFruit en anderen met vermelding van de bron en datum opname.
De familie APPEL - KIVIT.

Wie was mevr. A.M. Appel Kivit?
Zij was Alida Maria Kivit, geboren te Soerabaja 3-9-1874 en overleden op 13 november 1941 te Malang.(Geen familie details kunnen vinden.)
Zij huwde Lodewijk Adriaan Appel 24 sept 1894 te Soerabaja. Uit het huwelijk kinderen.
Lodewijk werd geboren te Probolinggo op 10-9-1866 en overleed 2-5-1939 te Malang. Hij was zoon van Dirk Nicolaas Appel en Johanna Petronella Arends.
Extra info voor belangstellenden: Er was ook een Agnes Alida Maria Kivit, geboren 1874 te Soerabaja en zij huwde 1888 met Neville Keasberry te Soerabaja en overleed 1951 te Soerabaja.
B.B. de Boer uit BreadFruit website.


Hij zou dus geweest moeten zijn de heer Bokko Bokma de Boer. (Bron Roosjeroos.nl)

Hij werd geboren 2 mei 1874 uit ouders Jan Klaasesz de Boer en Atje van Jellema en hij huwde Anna Hendrika van Haastert. (Bron genealogie online stamboom van Beek)
Uit het huwelijk een zoon Aedgard Tammo de Boer. (Zie Wiewaswie. Huwelijk te Bussum 14-12-1932). Vader Bokko Bokma de Boer was Directeur volgs akte.)
Eveneens een zoon was Johannes Anthonius geboren te Pasoeroean. (Zie Wiewaswie. Huwelijk te Kampen met de handschoen).
Extra info voor belangstellingden:
Krant Locomotief 14 aug 1939: De heer en mevr. ir. J.K. de Boer-Spraakman geven kennis van de geboorte van hun zoon Bokko Bokma te Jogja op 12 aug 1939. Mind: Ik beweer niets, ik geef slechts extra info.
Mij zijn verdere gegevens onbekend.
Mevr. Carolina Pattipeilohy geboren de Walick. Niet veel kunnen vinden. De families Pattipeilohy en de Walick zijn groot en er is weinig bizonders vermeld in de archieven.



Dan het volgende graf, waar ik al helmaal niets over kon vinden. Desondanks te zijner ere en respect.
Rust zacht lieve vader en tot in het hier namaals.


Moge zij allen in vrede rusten.